Doręczanie listów i korespondencji masowej

Doręczanie korespondencji

Doręczanie korespondencji

ABC Direct Contact zajmuje się m.in. dostarczaniem listów oraz korespondencji masowej. Dzięki regionalnym oddziałom ABC oraz niezwykle rozbudowanej własnej sieci kurierów, jesteśmy w stanie doręczyć powierzoną nam korespondencję masową do klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych w ponad 300 miastach w całej Polsce. Po wykonaniu każdego zlecenia dostarczamy naszym klientom dokładne raportu doręczeń.

Nasza szczegółowa oferta doręczanie korespondencji masowej obejmuje doręczanie faktur listownych, zarówno w formie zwykłej, jak i poleconej, przesyłki listowe polecone ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru, rachunki, bilingi, prenumeraty, przesyłki pocztowe „paczki” oraz wiele innych. W przypadku adresatów indywidualnych, przesyłka doręczana jest do euro skrzynki lub bezpośrednio do rąk własnych adresata, natomiast w przypadku adresatów w postaci przedsiębiorstw gospodarczych, przesyłka doręczana jest do tzw. pierwszego punktu kontaktowego pod wskazanym adresem (tzn. do recepcji, sekretariatu lub biura podawczego).

Doręczanie swojej korespondencji powierzyło już nam wielu znakomitych klientów, m.in. UPC, Vectra czy Poczta Polska.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące szczegółów naszej oferty usług, zapraszamy do kontaktu z działem handlowym.

32 238 855

Dostarczonych przesyłek