Dołącz do nas

  • Kierowca - kurier

    Miejsce pracy: Warszawa (dzielnice Włochy, Ursus)

    Opis stanowiska:

    • Odbieranie przesyłek do doręczenia ze wskazanego miejsca na terenie Warszawy;
    • Dostarczanie przesyłek do klientów indywidualnych i instytucjonalnych na ternie Warszawy (dzielnice Włochy, Ursus);
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywana pracą;
    • Dokładne i terminowe rozliczanie przesyłek pobranych do doręczenia;
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów.

    Wymagania:

    • Wykształcenia zasadniczego zawodowego, preferowane średnie;
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Dobrej organizacji pracy oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów;
    • Uczciwości i rzetelności;
    • Mile widziana znajomość topografii miasta Warszawa (dzielnice Włochy, Ursus);
    • Prawo jazdy kategorii B.
    • Wysokiej kultury osobistej.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w renomowanej firmie na podstawie umowy zlecenia lub w oparciu o działalność gospodarczą;
    • Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego;
    • Wynagrodzenie za doręczoną przesyłkę

    Osoby zainteresowane prosimy o pocztą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj

    pod ogłoszeniem lub kontakt telefoniczny na nr 22 33 46 500.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

  • Specjalista ds. sprzedaży

    Miejsce pracy: Marki "Centrala"

    • Monitorowanie i analizowanie rynku (przetwarzanie i wykorzystywanie informacji dotyczącej branży i otoczenia rynkowego);
    • Opracowywanie materiałów marketingowych (ofert, analiz, broszur i prezentacji);
    • Realizacja planów i zadań sprzedażowych poprzez aktywne nawiązywanie współpracy i kreowanie rozwiązań marketingowych
    • Analiza i raportowanie efektywności prowadzonych kampanii sprzedażowych;
    • Budowanie długofalowych relacji z klientami
    • Opieka nad przydzieloną bazą klientów
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy

    Wymagania:

    • Bardzo dobra organizacja pracy, komunikacyjność, kreatywność, samodzielność, zaangażowanie, umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe;
    • M.in. 3-letnie doświadczenie w dziale sprzedaży na podobnym stanowisku;
    • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej;
    • Mile widziane wykształcenie wyższe;
    • Znajomość przepisów ustawy: Prawo zamówień publicznych
    • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
    • Znajomości obsługi komputera (MS Office, Internet);

    Oferujemy:

    • Stałe wynagrodzenie oraz wynagrodzenie prowizyjne ściśle uzależnione od wyników pracy;
    • Umowę o pracę;
    • Niezależność i samodzielność w działaniu;
    • Narzędzia niezbędne do pracy na tym stanowisku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie ofert zawierających CV, list motywacyjny
    (z zaznaczeniem nazwy stanowiska w temacie wiadomości) pocztą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj pod ogłoszeniem
    Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.