ABC TO CIĄGŁY ROZWÓJ

grafika
 

Poczta Polska poszerza współpracę z ABC Direct Contact

30.04.2014

ABC Direct Contact, jeden z najdłużej działających operatorów pocztowych w Polsce, odpowiada za 100 proc. Doręczeń paczek pocztowych nadawanych za pośrednictwem Poczty Polskiej na terenie Krakowa. Wartość kontraktu wynosi blisko 2 mln złotych.

Współpraca ABC Direct Contact z Pocztą Polską jest wynikiem wygranego, po raz kolejny, przetargu publicznego Poczty Polskiej. Tym samym ABC Direct Contact zostało jedynym podwykonawcą Poczty Polskiej na terenie Krakowa w zakresie dostarczania paczek pocztowych, obsługując wszystkie rejony doręczeń.

- Nasza oferta usług dla Poczty Polskiej po raz kolejny okazała się bezkonkurencyjna. Tym samym ABC Direct Contact zostało jedynym podwykonawcą Poczty Polskiej na terenie Krakowa w zakresie doręczeń paczek pocztowych. Od maja dostarczamy przesyłki na terenie całego miasta. Wygrana w kolejnym przetargu wyznaczonego operatora jest ponownym potwierdzeniem odpowiedniego przygotowania naszej firmy do konkurowania na rynku usług pocztowych -  mówi Konrad Ciejka, prezes ABC Direct Contact.

Współpraca ABC Direct Contact z Pocztą Polską oznacza doręczanie tysięcy paczek miesięcznie w systemie jednozmianowym do19:00. W ramach umowy prywatny operator dostarczy ponad 405 tys. przesyłek o łącznej wartości blisko 2 mln złotych.

Współpraca w tym zakresie, pomiędzy ABC Direct Contact a Pocztą Polską, rozpocznie się od maja  2014 roku. Kontrakt został podpisany na rok.