Kolportaż ulotek oraz druków bezadresowych

Kolportaż druków i ulotek

Usługi bezadresowe

W ramach świadczonych przez nas usług pocztowych, ABC Direct Contact oferuje profesjonalny i skuteczny kolportaż ulotek oraz druków bezadresowych. Zajmujemy się roznoszeniem ulotek i gazetek reklamowych oraz dostarczaniem katalogów i folderów reklamowych. Nasza praca jest niezwykle skuteczna dzięki posiadaniu własnych regionalnych oddziałów oraz wysoko rozbudowanej siatce kurierów czy też szerokiej i stale rozszerzanej bazie danych. Współpraca z Głównym Urzędem Statystycznym oraz cykliczne spisy z natury dają nam gwarancję posiadania zawsze aktualnych danych terenowych dotyczących liczby gospodarstw domowych znajdującej się na danym obszarze. Po zakończeniu wykonywania zleconego nam zadania, każdy klient otrzymuje szczegółowy raport z przeprowadzonych przez nas działań.

ABC Direct Contact stale współpracuje z około 3000 kolporterami z 300 miast i miejscowości w całej Polsce. Nad ich pracą czuwają wykwalifikowani wewnętrzni kontrolerzy, którzy wyruszają w teren około 3-4 godzin po rozpoczęciu kolportażu ulotek czy gazetek reklamowych i rozliczają kolporterów z wykonywanych zadań.

Kolportaż ulotek, gazetek reklamowych czy katalogów realizujemy dla wielu klientów m.in. Carrefour, Aldi, Play, Castorama, Auchan, UPC czy IKEA.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty usług, zapraszamy do kontaktu z działem handlowym.

Usługi diagram