Usługi magazynowe oraz usługi logistyczne

Usługi magazynowe

Usługi magazynowe

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi magazynowe oraz usługi logistyczne. W podwarszawskich Markach, przy trasie E67, posiadamy nowoczesny „Park Logistyczny Słoneczna”, w którym jest aż 1138 m2 powierzchni magazynowej, 2300 miejsc paletowych, zaplecze biurowe oraz sieć IT. Magazyn spełnia wszelkie normy dotyczące przechowywania towarów, jest ogrzewany oraz wyposażony w nowoczesną instalację przeciwpożarową.

Teren, na którym znajduje się nasz park logistyczny jest ogrodzony oraz monitorowany. Nad bezpieczeństwem przechowywanego towaru przez całą dobę czuwa również profesjonalna agencja ochroniarska.

Usługi logistyczne

W celu zoptymalizowania działań logistycznych, na terenie naszego magazynu znajdują się liczne wózki widłowe, w tym wózek wysokiego ładowania o udźwigu 1400 kg oraz wózek rozładunkowy o udźwigu 1200 kg. Przed magazynem znajduje się plac manewrowy o powierzchni 300 m2 oraz dwie zwykłe rampy rozładunkowe z platformami nastawnymi, a także rampa stała i podjazd dla pojazdów o mniejszej ładowności.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty usług, zapraszamy do kontaktu z działem handlowym.